پنجشنبه , آذر ۲ ۱۳۹۶
خانه / تور مسافرتی / همدان میزبانی شایسته برای مسافران نوروز

همدان میزبانی شایسته برای مسافران نوروز

شهردار همدان گفت: همدان به عنوان پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین برای میزبانی شایسته از مسافران نوروزی و گردشگران آماده شده است.

سیدمصطفی رسولی شامگاه سه‌شنبه در بازدید از ستاد اسکان و تسهیلات نوروزی شهرداری همدان با قدردانی از تلاش‌های معاونت فرهنگی، اجتماعی و معاونت خدمات شهری شهرداری همدان برای آماده کردن شهر و میزبانی شایسته از مسافران اظهار داشت: طبق نظرسنجی انجام شده از مسافرانی که در همدان حضور یافته‌اند، میزان رضایتمندی خوب و مورد قبول بوده است.

وی با اشاره به اینکه امسال به صورت ویژه برنامه‌های خوبی با همکاری ستاد اجرایی خدمات سفر تدارک دیده شد، افزود: ستاد اجرایی خدمات سفر نیز در این مکان تشکیل شده و با همکاری ستاد اسکان و تسهیلات نوروزی شهرداری همدان برنامه ریزی‌ها پیش می‌رود.

شهردار همدان با تاکید براینکه برای میزبانی شایسته از مسافران تمهیدات لازم اندیشیده شده است، گفت: سال گذشته دو ستاد تشکیل شده بود که در دوبخش اجرای امور دنبال می‌شد اما ناهماهنگی‌هائی وجود داشت و مسافران در زمان حضور در همدان به دلیل نا آشنا بودن با شهر با مشکلاتی روبرو می‌شدند که امسال با همگرایی صورت گرفته بین این دو مجموعه و استقرار هر دو ستاد در مجموعه عین القضات همدانی مشکلات برطرف شد.

رسولی با بیان اینکه هماهنگی لازم با دستگاه‌های خدمات رسان انجام شده است، عنوان کرد: حوزه معاونت خدمات شهری از سه ماه پیش فراخوانی در زمینه ساخت المان‌های شهری ارائه داد که بر اساس آن طرح‌های نو ارائه شد.

وی با اشاره به دائمی بودن بخشی از المان‌های به کار رفته در زیباسازی شهر همدان به نصب تصاویر شهدای در نقاط مختلف شهر اشاره کرد و ابراز کرد: با این اقدام فرهنگی باید یاد شهدا را زنده نگاه داشت چرا که پیوند بستن با شهدا نتیجه خوبی به همراه دارد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

تهران بزرگ به مقصد گردشگری تبدیل می شود

استاندار تهران گفت: جاذبه های تاریخی و مذهبی غنی تهران می تواند این استان را …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.