جمعه , آذر ۳ ۱۳۹۶
خانه / ورزشی / برگزاری انتخابات و توقف اعطای تابعیت به بازیکنان خارجی در قطر

برگزاری انتخابات و توقف اعطای تابعیت به بازیکنان خارجی در قطر

شیخ جاسم بن‌محمد آل ثانی خواستار برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال قطر و توقف اعطای تابعیت به بازیکنان خارجی شد.

به نقل از روزنامه الشرق قطر، پس از انتقادهای تند پیشکسوتان فوتبال قطر به حضور بازیکنان بی‌تعصب خارجی در ترکیب تیم ملی قطر و نبود روح وطنی که باعث شکست این تیم برابر ایران شد، رئیس پیشین باشگاه الوکره نیز درخواست برگزاری انتخابات زود هنگام ریاست فدراسیون فوتبال قطر و توقف اعطای تابعیت به بازیکنان خارجی را مطرح کرد.

آل‌ ثانی گفت: اشتباهاتی در فدراسیون فوتبال قطر ما را به این مرحله رسانده‌ است و اصلاحات باید از بالا آغاز شود. باید انتخابات جدیدی برگزار شود تا گروه جدیدی روی کار بیایند. فدراسیون فوتبال فعلی قطر پس از ۱۲ سال کار هیچ نتیجه مثبتی را به غیر از فتح جام خلیج فارس کسب نکرد و زمان تغییر فرا رسیده است.

رئیس پیشین باشگاه الوکره قطر در ادامه با انتقاد از اعطای تابعیت به بازیکنان ۳۰ ساله و محروم کردن جوانان ۱۸ تا ۲۰ ساله از خدمت به فوتبال قطر گفت: باید این روند را متوقف و به بازیکنان قطری تکیه کنیم. آنها هستند که روحیه مضاعف جنگندگی را همانند دهه ۸۰ خواهند داشت.

آل ثانی درباره شکست قطر برابر ایران هم اظهار داشت: قطر هیچ هماهنگی فنی و کارآیی لازم را در این بازی نداشت. در شرایط ایده‌آلی نبود و متاسفانه پس از شکست برابر ایران به همان نقطه اول برگشتیم. امید به صعود بسیار کم است. دولت قطر همه امکانات را به طور سخاوتمندانه برای بازیکنان و کادر فنی تیم ملی با عنوان شیر پرنده فراهم کرد اما هیچ نتیجه‌ای به دست نیاورد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

دروازه‌بان اسطوره‌ای ایتالیا(جان لوییجی بوفون)

جان لوییجی بوفون در دیدار دیشب، هزارمین بازی حرفه‌ای خود را در مستطیل سبز تجربه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.