پنجشنبه , آذر ۲ ۱۳۹۶
خانه / اخبار / حقایقی درباره روش‌های جنایات گروه تروریستی داعش

حقایقی درباره روش‌های جنایات گروه تروریستی داعش

یک زن عراقی که از دست داعش در موصل فرار کرده حقایقی را درباره جنایات این گروه تروریستی روایت کرده است.
به گزارش «العالم»، این زن عراقی بیست و چند ساله که از دست داعش در موصل فرار کرده و از عملیات اعدام مردم این شهر توسط این گروه تروریستی در اولین روزهای اشغال آن نجات یافته، حقایقی را درباره جنایات داعش روایت کرده است.

این زن که از اعضای تیم الکترونیکی و میدانی موصل بوده است، در این باره گفت: از نظر عناصر داعش تیرباران قربانیان عملی خسته‌کننده بود، از این رو روش‌های جدیدی ابداع کردند که از آن جمله می‌توان به انداختن در آب جوش اشاره کرد. همچنین آنها سر یک کودک را به اتهام اهانت به ذات الهی از تن جدا کردند.

وی افزود: داعش در قتل‌عام غیرنظامیان میان کودکان، بزرگسالان، زنان و مردان تفاوتی قائل نیست و دستگاه کشتار این گروه تروریستی از همه گروه‌های سِنی، قربانی می‌کند.

این زن روایت کرد: عناصر داعش، یک زندانی را در قفس شیر گرسنه‌ای انداختند که یک هفته هیچ غذایی در اختیارش گذاشته نشده بود. شیر گرسنه، این زندانی را زنده زنده خورد.

به گفته این زن فراری از شهر موصل، داعش روش جدیدی را برای کشتار قربانیان ابداع کرده که عبارت از منفجر کردن گردن آنها با استفاده از ماده منفجره تی‌ان‌تی از فاصله دور است. بدین ترتیب سر قربانی منفجر و به طرز فجیعی از بدن جدا می‌شود. وی تصریح می‌کند خودش شخصاً شاهد این عملیات اعدام بوده است.

به روایت او، داعش حتی شماری از شخصیت‌های موصل را نیز که در گذشته برای انتخابات پارلمانی یا شوراهای منطقه نامزد شده و به مناصب مذکور دست‌نیافته بودند اعدام کرده است. داعش، صِرف نامزد شدن آنها را به منزله جواز مرگشان می‌دانست.

این زن فراری از دست داعش تصریح کرد: بیشترین غیرنظامیان قربانی اعدام‌های داعش را افرادی تشکیل می‌دادند که داعش آنها را به همکاری با دشمنانش متهم می‌کرد. بیشتر اتهامات این افراد نیز ساختگی بود و عناصر داعش برای آنها پرونده‌سازی می‌کردند، به طوری که حتی گفته می‌شود داعش کلیه افرادی را که با رفتن به میدان جنگ مخالفت و از آن فرار می‌کردند به قتل می‌رساند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

رسیدگی به جرایم انتخاباتی از وظایف قوه قضاییه

محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضاییه سخنگوی قوه قضاییه با بیان اینکه وظیفه قوه قضاییه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.