سه شنبه , آبان ۳۰ ۱۳۹۶
خانه / فرهنگی اجتماعی / سهم زنان و جوانان اصلاح طلب برای انتخابات شورای شهر تهران

سهم زنان و جوانان اصلاح طلب برای انتخابات شورای شهر تهران

سهم زنان و جوانان اصلاح طلب برای انتخابات شورای شهر تهران

زهرا صدراعظم نوری عصر چهارشنبه و در سومین روز از نام نویسی نامزدهای انتخابات شوراها در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات فرمانداری تهران افزود: هنوز اصلاح طلبان به لیست نهایی و واحد برای انتخابات شوراها نرسیده اند.

وی اظهار کرد: هدف ما این است که یک شورای شهر به معنای واقعی و نه شورای شهرداری در تهران تشکیل دهیم که با ابزارهای نظارتی قوی بر عملکرد شهرداری و سایر مجموعه ها کنترل داشته باشد.

وی در مورد اینکه آیا شخص خاصی را برای شهرداری تهران در نظر دارید، افزود: هنوز لیست ما تکمیل نشده و فعلا گزینه خاصی مدنظر نیست بنابراین باید تا زمان مشخص شدن لیست اصلاح طلبان صبر کنیم.

صدراعظم نوری اظهار امیدواری کرد که اصلاح طلبان بتوانند لیستی قابل دفاع با حضور افرادی متخصص، کارآمد، سالم و متعهد برای انتخابات دوره پنجم شورای شهر ببندند.

وی در پاسخ به این سئوال که در صورت راهیابی به شورای شهر برای مبارزه با فساد در شهرداری چه برنامه ای دارید، گفت: متاسفانه بخاطر سیاست‌های غلط دو دولت گذشته، فساد در کشور فقط منحصر به شهرداری ها نیست و این مساله زیبنده ما به عنوان یک کشور انقلابی و اسلامی نیست ولی در صورت راهیابی به شورای شهر در نظر داریم با یک ساختار دقیق نظارتی و کنترلی، فساد در شهرداری را به حداقل برسانیم.

این فعال سیاسی اصلاح طلب در پاسخ به سئوالی در خصوص انفکاک یکی از اصلاح طلبان شورای کنونی و رای او به شهرداری قالیباف در ابتدای فعالیت دوره چهارم شورا، گفت: ما ایشان (الهه راستگو) را اصلاح طلب نمی دانیم چون رویه اصلاح طلبی اینگونه نیست که فردی برای منافع شخصی به اردوگاه رقیب بپیوندد.

به گزارش ایرنا، کار ثبت نام داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی از روز یکشنبه(۳۰ اسفند) آغاز شده و تا یکشنبه(۶ فروردین) ادامه دارد.

به گفته معاون سیاسی فرماندار شهرستان تهران، تا ظهر امروز(چهارشنبه) ۵۷۶ داوطلب برای شرکت در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران نام نویسی کرده اند.

پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در روز ۲۹ اردیبهشت امسال برگزار می شود.

زنان شورا

مطالعات راهبردی زنان

اعضای شورای فرهنگی اجتماعی زنان

رئیس شورای فرهنگی اجتماعی زنان

سایت شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده

مرکز امور مشارکت زنان

زهرا آیت اللهی

آدرس شورای فرهنگی اجتماعی زنان

رئیس شورای فرهنگی و اجتماعی زنان و خانواده

درباره ی admin

همچنین ببینید

انتخاب شهردار تهران نباید به موضوعی چالشی و اختلاف برانگیز تبدیل شود

رییس فراکسیون امید تاکید کرد: نباید بحث انتخاب شهردار به موضوعی چالشی و اختلاف برانگیز …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.