جمعه , آذر ۲۴ ۱۳۹۶
خانه / اخبار / وزیر سابق راه و شهرسازی احمدى نژاد رسما نامزد انتخابات ٩۶ شد

وزیر سابق راه و شهرسازی احمدى نژاد رسما نامزد انتخابات ٩۶ شد

علی نیکزاد ، وزیر راه و شهر سازی دولت نهم و دهم به عنوان کاندیدای احتمالی دوره دوازدهم ریاست جمهوری، پس از دعوت رسمی جبهه مردمی نیروهای انقلاب به این جبهه مردمی پیوست.
جبهه مردمی نیروهای انقلاب اعلام کرد وزیر راه دولت احمدی نژاد برای انتخابات ریاست جمهوری پیش رو اعلام نامزدی کرد.به گزارش روابط عمومی جمنا، علی نیکزاد ، وزیر راه و شهر سازی دولت نهم و دهم به عنوان کاندیدای احتمالی دوره دوازدهم ریاست جمهوری، پس از دعوت رسمی جبهه مردمی نیروهای انقلاب به این جبهه مردمی پیوست.
وی هدف از این اقدام را تلاش برای وحدت و همگرایی نیروهای انقلاب اسلامی بیان کرد و افزود: همه تلاش می کنیم با انتخاب اصلح، وضعیت کشور را بهبود بخشیم و شرایط بهتری را برای زندگی فردی و جمعی در کشور عزیزمان فراهم سازیم.
علی نیکزاد در ارزیابی خود از شرایط فعلی کشور گفت: هر چند پیشرفت‌ها و موفقیت‌های ملی بعد از انقلاب اسلامی ایران چشمگیر بوده است اما وضع موجود کشور شایسته ملت شریف ایران اسلامی نیست و منابع مادی و انسانی و اجتماعی ما نیاز به مدیریت و تقویت دارد. بر این باورم کشور ما نیاز به عملگرایی و اقدام انقلابی همراه با مجاهدت و مراقبت دارد.

 علی نیکزاد شهرسازی
علی نیکزاد مجری
سمت جدید علی نیکزاد
علی نیکزاد مجری و همسرش
اکبر نیکزاد ثمرین
تحصیلات علی نیکزاد
علی نیکزاد مجری تلویزیون
عکس دکتر علی نیکزاد
گروه توسعه ساختمان تدبیر

درباره ی admin

همچنین ببینید

رسیدگی به جرایم انتخاباتی از وظایف قوه قضاییه

محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضاییه سخنگوی قوه قضاییه با بیان اینکه وظیفه قوه قضاییه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.