پنجشنبه , آذر ۲ ۱۳۹۶
خانه / دسته‌بندی نشده / تجدید بیعت با آرمان های امام خمینی(ره)

تجدید بیعت با آرمان های امام خمینی(ره)

اعضای شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی عصر امروز چهارشنبه برای تجدید بیعت با آرمان های امام خمینی(ره) بنیاگذار جمهوری اسلامی در حرم مطهر حضرت امام حضور یافتند.

حجت‌الاسلام رحیمیان رییس شورای مرکزی و سایر اعضا با حضور بر مزار امام راحل  با قرائت فاتحه‌ای ادای احترام کردند.رحیمیان در این مراسم با اشاره به عظمت انقلاب اسلامی و نهضت حضرت امام اظهار داشت: امام بیش از ۱۵ سال در تبعید و زندان بود و سختی ها را تحمل کرد تا انقلاب به پیروزی برسد و آرمان های تمام انبیا و اسلام و دین خدا برای اولین بار از طریق جمهوری اسلامی حاکم شد.

او خطاب به حضرت امام گفت: ما آمده ایم تا پیمان ببندیم که تا آخرین قطره خون در راه شما و اسلام نابی که احیا کردید خواهیم بود و از این آرمان دفاع خواهیم کرد و پیام‌تان را به نسل‌های آینده خواهیم رساند.

رییس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی افزود: تلاش می‌کنیم دولتی شکل بگیرد که با همه وجود راه امام را ادامه دهد و ساده زیست باشد و مقابل مستکبرین و ظالمین سر سوزنی کوتاه نیاید.

او تاکید کرد : ما با تمام وجود تلاش می‌کنیم دولتی سرکار بیایید که میراث امام را که همان انقلاب اسلامی و نظام اسلامی است حفاظت و احیا کند.

رحیمیان با بیان اینکه امام هرچه داشت از بندگی و اخلاص بود،  گفت: ما راه امام را ادامه خواهیم داد و برای خدا کار می‌کنیم چراکه اگر کار برای خدا باشد حتما موفق است و امام هم با دست خالی نهضت خود را آغاز کرد.

رییس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب تصریح کرد: برای تحقق اسلام ناب محمدی و خدمت به مردم تلاش کرد و بزرگترین مزیت امام این بود که دغدغه مردم داشت و خود را خادم آنها می دانست.

جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی
جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی+سایت
کانال تلگرام جبهه مردمی انقلاب اسلامی
عضویت جبهه مردمی انقلاب اسلامی
کانال تلگرام جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی
حامیان جبهه مردمی انقلاب اسلامی
اعضای جبهه مردمی انقلاب اسلامی
کانال جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی
عضویت جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی

درباره ی admin

همچنین ببینید

“مسعود پزشکیان” کاندیدای ریاست مجلس شد

پزشکیان نائب رئیس مجلس نماینده مردم تهران در مجلس گفت: پس از عدم توافق، فراکسیون …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.