پنجشنبه , آذر ۲ ۱۳۹۶
خانه / اخبار / عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری: مردم آگاهانه در انتخابات حضور یابند

عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری: مردم آگاهانه در انتخابات حضور یابند

به گزارش ایرنا، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی روز سه شنبه در مراسم جشن بزرگ عید مبعث در مسجد جامع سریش آباد از توابع شهرستان قروه افزود: حضور مردم در انتخابات، عظمت و وفاداری مردم به نظام را نشان می دهد و بیانگر آن است ما زنده ایم و در تصمیم گیری کشور شرکت می کنیم.
وی گفت: انتخابات میدان و امتحان بزرگ منطقه ای، جهانی و بین المللی است.
آیت الله دری نجف آبادی با بیان اینکه انتخابات شوراهای اسلامی نیز از جایگاه خاصی و بازدهی بالایی برخوردار است گفت: سرنوشت ۴ سال شهر، روستا و استان به کسانی واگذار می شود که با کوچکترین غفلت آنان،ضررهایی را متقبل می شویم.
وی از مردم خواست افراد دلسوز، وظیفه شناس، امین، با کفایت، خدمتگزار و سیاست گذار را انتخاب کنند چرا این افراد نقش موثری در انتخاب بهترین شهردار دارند.

** برای تحقق شعار رهبری باید از تمامی ظرفیت ها استفاده کرد
عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری افزود: ظرفیت های زیادی در سطح کشور وجود دارد که باید با تلاش و همت از این ظرفیت ها به نحو احسن استفاده کرد.
وی با اشاره به شعار سال از سوی رهبر معظم انقلاب به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال گفت: برای تحقق و عملیاتی کردن شعار سال باید از تمامی ظرفیت ها برای ایجاد اشتغال، پیشرفت و رونق اقتصادی به عنوان الگوی قدرتمند جهانی با همکاری مسئولان و بانک ها استفاده کرد.

** بعثت پیامبر اسلام تحول عظیم فرهنگی و هویتی در تاریخ بشری بود
آیت الله دری نجف آبادی با اشاره به عید مبعث افزود: بعثت پیامبر مکرم اسلام(ص)، تحول عظیم فرهنگی و هویتی در تاریخ بشری بود و اختصاص به دیروز و امروز و روز خاصی ندارد بلکه این هویت تا قیام قیامت در جامعه بشری ادامه دارد.
به گفته وی بعثت پیامبر اکرم (ص) سرمنشاء چشمه سار بزرگ معنوی است و اسلام دین رحمت، محبت و رافت است که اجازه جنایت به هیچ انسانی با هر دین و اعتقادی را نمی دهد و اسلام به واسطه خاتم انبیا(ص) در جامعه بشریت گسترش پیدا کرد و خواهد یافت.
آیت الله دری نجف آبادی تاکید کرد: موانع فراوانی در گسترش اسلام واقعی وجود داشت اسلام دین تمام بشریت است و دین اسلام با سایر ادیان و مکتب خرافاتی، ساختگی و تقلبی قابل قیاس نیست چرا که دین اسلام امروز با تربیت یافتگانی همچون امام (ره)، رهبر معظم انقلاب، شهید مطهری، سید حسن نصرالله و سایر بزرگان در جهان بی نظیر است.
به گفته وی پیغمبر اسلام تحول عظیمی در افکار بشریت به وجود آورد و تفکر مرده و جاهلی را به تفکر زنده و بیدار تبدیل کرد.
آیت الله دری نجف آبادی اضافه کرد: فکرهایی که پای بت ها هدر می رفت با بعثت پیامبر به انسان های زنده، آینده نگر، عاشق خدا، قیامت و خدمت تبدیل شد و جامعه امروز بشریت نیازمند این تحول در زندگی بود.
وی با بیان اینکه برخی از جمله داعش، وهابیت و گروهای تکفیری به نام اسلام دست به جنایت، کشتار و ترور می زنند گفت: برخی از کشورها و ادیان از اقیانوس با معرفت اسلام کوچکترین قطره ای بهره نبرده اند و به جای هدف قراردادن دشمنانی مانند اسرائیل، زنان و کودکان مظلوم مسلمان را هدف قرار داده‌اند.
عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: جمهوری اسلامی ایران در دفاع از مظلومین، عظمت، وحدت و یکپارچگی جهان اسلام در برابر جنایتکاران و صهیونیست ها دفاع می کند چرا که جهاد برای حاکمیت انسان ها جهاد برای نجات انسان ها است.

 

تعداد اعضای مجلس خبرگان
اعضای مجلس خبرگان رهبری
مجلس تشخیص مصلحت نظام
مجلس شورای نگهبان
رئیس مجلس خبرگان رهبری
مجلس خبرگان قانون اساسی
رئیس مجلس خبرگان کیست
رئیس مجلس شورای نگهبان

درباره ی admin

همچنین ببینید

رسیدگی به جرایم انتخاباتی از وظایف قوه قضاییه

محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضاییه سخنگوی قوه قضاییه با بیان اینکه وظیفه قوه قضاییه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.