پنجشنبه , آذر ۲ ۱۳۹۶
خانه / اخبار / کرایه های شهری بعد از انتخابات گران می شوند

کرایه های شهری بعد از انتخابات گران می شوند

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: در صورتی که فرمانداری به لایحه افزایش کرایه ها در سال ۹۶ اعتراض داشته باشد، موضوع در شورای حل اختلاف مطرح و این احتمال وجود دارد که افزایش ها از خرداد ۹۶ اجرایی شود.

به گزارش شورا‌آنلاین، ابوالفضل قناعتی گفت: در جلسه امروز یکشنبه شورای شهر تهران، لایحه شهرداری در  رابطه با افزایش کرایه های تاکسی در صحن شورا مورد بررسی قرار می گیرد.

وی افزود: علاوه بر این لایحه، مقرر شده اعتراض فرمانداری تهران به بودجه سازمان ها و شرکت ها و همچنین گزارش حسابرسی شورا در رابطه با سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران مورد بررسی اعضا قرار گیرد.

عضو هئیت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به ارسال نشدن اعتراض فرمانداری به افزایش کرایه های اتوبوس و مترو اظهارکرد: در شرایطی که فرماندار تهران اعلام کرده است که در سال ۹۶ هیچ گونه افزایش کرایه ای را نخواهیم داشت اما در لایحه تصویب شده در شورای شهر افزایش ها طبق هر سال اعمال شده است.

قناعتی ادامه داد: هنوز اعتراض کتبی فرمانداری به شورای شهر تهران ارسال نشده است و این اعتراض نمی تواند شفاهی باشد.

وی با تاکید بر اینکه ” با شرایط کنونی، قطعا افزایش کرایه ها در سال ۹۶ لحاظ خواهد شد” تصریح کرد: در صورتی که فرمانداری به افزایش کرایه ها در سال ۹۶ اعتراض داشته باشد، موضوع اعتراض در شورای حل اختلاف مطرح خواهد شد.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران در پاسخ به این پرسش که افزایش کرایه ها از چه زمانی لحاظ خواهد شد؟، خاطرنشان کرد: در صورتی که فرمانداری به افزایش کرایه های تصویب شده در شورای شهر تهران اعتراض داشته باشد، این اعتراض در شورای حل اختلاف مطرح و اعمال افزایش ها با تاخیر مواجه می شود.

قناعتی افزود: در صورت طرح اختلاف شورای شهر با فرمانداری در شورای حل اختلاف، بدون شک اعمال افزایش کرایه ها در فروردین ماه تحقق پیدا نکرده و این احتمال وجود دارد که افزایش کرایه ها از خردادماه در دستور کار قرار گیرد.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به لزوم افزایش کرایه ها پس از اعلام میزان افزایش ها از سوی شورای شهر گفت: افزایش کرایه ها پیش از اعلام رسمی تخلف به حساب آمده و با تاکسیران های متخلف برخورد خواهد شد.

کرایه تاکسی

درباره ی admin

همچنین ببینید

رسیدگی به جرایم انتخاباتی از وظایف قوه قضاییه

محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضاییه سخنگوی قوه قضاییه با بیان اینکه وظیفه قوه قضاییه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.