پنجشنبه , آذر ۲ ۱۳۹۶
خانه / اخبار / سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان درباره معرفی یک گزینه کنار روحانی برای انتخابات

سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان درباره معرفی یک گزینه کنار روحانی برای انتخابات

عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان درباره معرفی یک گزینه کنار روحانی برای انتخابات ۹۶ گفت: تا جایی که اطلاع دارم، روحانی موافق این موضوع نیست.

افشین حبیب‌زاده عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، درباره فعالیت‌های این شورا همزمان با شروع ثبت‌نام‌ها، گفت: احزاب مختلفی که عضو شورای عالی سیاست‌گذاری هستند از افرادی که احساس می‌شود دارای شرایط و شاخص‌های لازم هستند، دعوت به ثبت‌نام می‌کنند.

وی با بیان اینکه شورای عالی سیاست‌گذاری تصمیم ندارد برای ثبت‌نام اعلام عمومی کند، خاطرنشان کرد:  این کار توسط گروه‌ها انجام می‌شود و از افرادی که شاخص‌های اصلی مثل اصلاح‌طلب بودن و تخصص لازم را دارند، دعوت به ثبت‌نام می‌کنیم. این اشخاص بعد از ثبت‌نام مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. کاندیداهای شهر تهران در شورای عالی به رأی گذاشته می‌شوند و کاندیداهای هر حوزه هم توسط شورای اصلاح‌طلبان همان حوزه مشخص می‌شوند.

حبیب‌زاده درباره دیدار اعضای شورای سیاست‌گذاری با روحانی، اظهار داشت: ما جلسه‌ای با آقای شریعتمداری معاون اجرایی رئیس‌جمهور داشتیم که همه مباحث مرتبط با انتخابات بحث و در نهایت دکتر روحانی به‌‌عنوان نامزد اصلاح‌طلبان انتخاب شد. جلسه اعضای شورای عالی سیاست‌گذاری با دکتر روحانی هم قرار شد توسط آقای شریعتمداری هماهنگ شود و به ما خبر دهد.

عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان درباره معرفی یک گزینه کنار روحانی برای انتخابات ۹۶، گفت: تا جایی که اطلاع دارم، دکتر روحانی موافق این موضوع نیست، لذا ما هم چنین قصدی نداریم و تنها نامزد ما برای انتخابات ریاست‌جمهوری دکتر روحانی است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اخیراً جلسه‌ای نیز با هیئت‌رئیسه شوراهای اصلاح‌طلبان سراسر کشور داشتیم که در این جلسه همه مستندات لازم ابلاغ شد. شورای‌های استانی اصلاح‌طلبان شکل گرفته و آماده شروع ثبت‌نام‌ها در ۳۰ اسفند هستیم.

درباره ی admin

همچنین ببینید

رسیدگی به جرایم انتخاباتی از وظایف قوه قضاییه

محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضاییه سخنگوی قوه قضاییه با بیان اینکه وظیفه قوه قضاییه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.